Hakkımızda
Çikolata İstasyonu

Hakkımızda

Çikolata İstasyonu, iki kadın girişimci Pervin Demir ve Serap Mert tarafından 2009 senesinde İzmir’de kuruldu. Yurtdışında tecrübe edinilen çikolata şelalesinin Türkiye’de de üretilebileceği düşüncesi, Çikolata İstasyonunu ortaya çıkardı. Şirket bugün kendi Çikolata Şelalesini üreterek, ülkeye yeni bir lezzet kazandırmış olmanın gururunu yaşamaktadır.

Farklı bir tadı keşfetmeye hazır mısınız?

Hayatın monotonluğu her yeri sarmış durumda! Düğünler, eğlenceler, doğum günleri, sevdiklere hediye diye sunulan ikramlar… Bizler ise bu alışılagelmiş olandan biraz daha farklı şeyler görmek istiyoruz. Duygularımızı ikaz edecek, bizi gülümsetecek, heyecana getirecek bir şey arıyoruz. Hayatımıza renk katması, düğünlerimize, doğum günlerimize veya sevdiklerimize sunacağımız ikramlara da tat katması için Çikolata İstasyonunda fark var!

Meyvelerin çikolatayla buluşması!

Çikolata İstasyonu, meyve ve çikolatayı birleştirerek mükemmel bir lezzetin Türkiye’ye sunulmasını sağlıyor. Ağızda çabuk eriyen yapısı, enfes tadı ve gerçek çikolata parçacıklarıyla lezzetli bir şölen sizleri bekliyor! Çikolata ve meyvelerin bir araya gelmesiyle ortaya çıkan tat, farklı bir lezzet arayanlar veya çikolata ve meyve krizini bir arada yaşayanlar için mükemmel bir çözüm.

Lezzetli ve sağlıklı!

Çikolata İstasyonunda üretilen ürünlerin hepsi, sağlıklı ve zararlı katkı maddelerinden arındırılmıştır. Üretimde kullanılan çikolata, gerçektir. Meyveler taze, organik ve lezzetlidir. Müşteri memnuniyetini sağlamayı ilke edinen Çikolata İstasyonu, ürünlerinin lezzet kalitesine önem vermektedir.

Ailemizi genişletiyoruz!

Çikolata İstasyonu, enfes tatlarını tüm Türkiye’ye yaymak için franchise sağlıyor. Bayilik alarak sizde herkesi kasıp kavuran lezzetin ülkemize yayılmasına yardımcı olabilirsiniz. Bayilik şartlarını öğrenmek için bizi arayabilir ya da “Franchise” sayfasında öğrenebilirsiniz.